החשיבות של הגברה לאירועים קטנים

//החשיבות של הגברה לאירועים קטנים

הקמה והפעלה של אירוע מוצלח כרוך בעבודת תכנון רבה ושילוב מוצלח בין מספר אלמנטים שונים, החל מהכנת שטח האירוע ועד להכנת האוכל המוגש במהלך האירוע. חלק משמעותי מאותם מרכיבים חשובים לאירוע מוצלח, לרבות באירועים מוזיקליים, הוא מרכיב ההגברה. בעיקר כאשר מדובר על הגברה לאירועים קטנים, תכנון והפעלה נכונה של ציוד הגברה לאירועים יכולים ללא ספק להיות ההבדל בין כישלון להצלחה כבירה.

למה כל כך חשוב לדאוג להגברה מקצועית בעיקר כאשר כשמדובר על הגברה לאירועים קטנים?

הדבר הכי חשוב למפיק אירועים הוא שהמוזמנים ייהנו במהלך האירוע ויזכרו זאת לזמן רב. על פי רוב המומחים בתחום האירועים ישנם שלושה גורמים אשר בסופו של דבר נחקקים בזיכרון של המוזמנים מהאירוע. הראשון הוא האוכל, השני הוא התפאורה והאווירה והשלישי הוא כמובן נושא ההגברה. בגלל שהנושא של הגברה לאירועים מהווה חלק כל כך משמעותי בהתרשמות של המוזמנים מהאירוע חשוב גם לדאוג לנושא השכרת ציוד הגברה איכותי וגם לדאוג שהכול מפוקח על ידי טכנאי סאונד מנוסה.

 

קחו לדוגמה חתונה שנערכת באולם אירועים שבו יש ציוד הגברה לאירועים שהוא לא תקין לגמרי…. האם תוכלו לדמיין חתונה מוצלחת בלי מוזיקה במהלך קבלת הקהל או במהלך חלק הריקודים? חתונה שכזאת תיזכר לרעה בקרב המוזמנים ובהחלט לא תהיה מהנה. גם אם מערכת ההגברה עובדת אך ישנו סאונד לא איכותי או פידבק נוראי, אז כל ההרגשה של האורחים לגבי האירוע משתנה מהקצה לקצה. הנושא הזה מקבל משמעות גדולה יותר כאשר מפיקים אירוע קטן ונדרשת הגברה לאירועים קטנים, אשר מטבע הדברים, לרוב אנו לא משקיעים יותר מדיי בציוד ההגברה ודווקא בגלל זה מאוד חשוב לתת דגש על נושא ההגברה מבעוד מועד ולהתייעץ עם בעל מקצוע מתחום ההגברה, רק קח תבטיחו לעצמכם אירוע מושלם.

עוד בזאת, גם הגברה למופעים או הגברה לטקסים מאוד חשובה. בין אם מדובר על הופעה של הרכב מוזיקלי או בין אם מדובר על טקס רשמי, הגברה לאירועים תופסת תפקיד חשוב עוד יותר בכך שהיא מהווה כלי המקשר בין האנשים על הבמה לבין המוזמנים. הרי אף אומן או הרכב מוסיקלי לא יכולים לנגן את המוסיקה שלהם ללא הפעלת הגברה איכותית לאירוע ואף טקס לא יכול להשלים את המטרה שלו מבלי לדאוג לנושא השכרת ציוד הגברה לנאומי הטקס. בגלל הסיבה הזאת אומנים ומנהלי טקסים מעסיקים תמיד איש סאונד מקצועי שילווה אותם במהלך כל אירוע, החל מתכנון צרכי ההגברה לאירוע ועד להשכרת ציוד ההגברה ותפעולו במהלך ההופעה או הטקס.

נוסף על כך חשוב לציין, שהשכרת הגברה או קבלת ליווי של חברת הגברה לאירועים היא השקעה מזערית לעומת נושא התפאורה והקייטרינג באירוע. בעוד שתשלמו אלפי שקלים לסגור אולם אירועים או מתחם הופעות ותשלמו מאות שקלים למנה, נושא הגברה לאירועים הוא זול בהשוואה לכך. כלומר, מומלץ לבצע השקעה של כמה מאות שקלים נוספים ולדאוג שבעניין ההגברה לאירוע אתם מובטחים את איכות הסאונד הטובה ביותר.

איך נבטיח שההגברה באירוע שלנו תהיה מוצלחת?

ראשית, חשוב להבין שמאוד חשוב לתת דגש על נושא ההגברה על מנת להבטיח אירוע מוצלח. זה אומר שעליכם לעשות את כל המאמצים להבטיח שבאירוע שלכם יותקן ציוד ההגברה הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם ולהתעקש שמערכת ההגברה תופעל רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

שנית, חשוב לא לבחור ציוד הגברה זול ולא איכותי. בתחום של הגברה לאירועים ככל שמשכירים ציוד הגברה ממותגים באיכות ירודה, כך איכות הסאונד שנקבל תהיה בהתאם. לכן רוב מומחי הסאונד ממליצים על מספר מערכות הגברה להשכרה מסוימות.

בהמשך לכך, ניתן להבטיח את איכות ההגברה באירוע ובחירה נכונה של השכרת ציוד הגברה מתאים אם מבצעים את הכול בליווי של חברת הגברה לאירועים. ישנם חברות, כמו חברת גופר סאונד, אשר יעניקו לכם ייעוץ והכוונה בנוגע לשימוש וההפעלה של ההגברה לאירוע מההתחלה ועד הסוף. אי אפשר לטעות עם חברת הגברה לאירועים מנוסה שמלווה אתכם לכל אורך האירוע.

By | 2016-01-06T06:46:30+02:00 |הגברה לאירועים|