נושא ההגברה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל חתונה, ולכן, חשוב לפנות מראש לחברת הגברה לאירועים לתפעול מערכת הגברה להשכרה במהלך החתונה.

כאשר אתם בוחרים את מקום החתונה שלכם, בין אם מדובר על אולם אירועים מוסדר או בין אם מדובר על מתחם ציבורי בטבע, אחת השאלות הראשונות שאתם צריכים לשאול את עצמכם תתייחס לנושא ההגברה באירוע.
אנחנו בטוחים שכבר הייתם במספר חתונות בהן לא הייתם מסוגלים לשמוע את החתן והכלה במהלך טקס החופה, לא הייתה מוסיקת רקע בשלב קבלת הפנים או שאיכות המוסיקה בחלק הריקודים היה לוקה בחסר. חתונה יכולה להיפגע קשות ממערכת הגברה להשכרה לא תקינה, מבעיות פידבק של ההגברה וכו'.
אז כאשר אתם מארגנים חתונה חשוב לתת דגש רב על הנושא ההגברה באירוע, ומומלץ בהתאם להעסיק טכנאי סאונד בעל ניסיון בתפעול של הגברה לאירועים.
בהתייחסותכם להגברת האירוע חשוב לתת דגש על הנושאים הבאים:

גודל מערכת ההגברה בחתונה

הערכה של גודל מערכת ההגברה הנדרשת לאירוע, הכוללת את כמות המגברים וגודלם, תלויה במספר משתנים.
ראשית, יש להתייחס למאפיינים האקוסטיים של מתחם החתונה. למשל, באולם אירועים סגור נידרש להשכיר מערכת הגברה קטנה יותר לעומת הגברה בגן אירועים פתוח בגלל שבשטח פתוח הסאונד בורח למעלה.
גודל מערכת הגברה לאירועים תלויה גם כמובן בגודל האירוע מבחינת מוזמנים, ככל שהקהל גדול יותר כך אנו צריכים יותר ציוד הגברה להשכרה.
נוסף על כך, תקציב החתונה שלכם אשר יופנה להשכרת ציוד הגברה לאירועים ישפיע על הכמות והגודל של ציוד ההגברה שיושכר.

מיקום ציוד הגברה במתחם החתונה

הרבה מהאיכות של הסאונד באירוע מושפעת מהמיקום של הרמקולים והמיקרופונים.
תחילה יהיה חשוב להתייעץ עם טכנאי סאונד המתמחה בהגברה לאירועים לגבי מיקום מכשירי הקלט והמגברים בכדי לצמצם פידבק כמה שניתן.
לאחר מכן, יהיה צורך להתאים את המיקום של ציוד ההגברה במתחם בהתאם לסגנון החתונה מכיוון שהעמדה של ציוד הגברה לאירועים צריך לשרת את צרכי הסאונד ולא ההיפך. למשל, אם אתם מתכננים להביא כנר שינגן במהלך קבלת הפנים אז חשוב שיוצב מיקרופון בעמדה של האמן ומגברים סביב אזור קבלת הפנים.
בשורה התחתונה, חשוב שציוד ההגברה של החתונה יתפרס לאורך מתחם האירועים כהלכה. עליכם לשבת עם נציג חברת ההגברה לאירועים לפני החתונה בכדי להסביר לו את צרכי ההגברה באירוע ולתאם את מיקום הציוד.

פיקוח על הגברה במהלך טקס החופה

החלק הכי חשוב עבור הזוג המאורס בחתונה הוא כמובן טקס החופה והקידושין, ומכך נגרר שזהו החלק הכי חשוב של נושא ההגברה בחתונה. יש הרבה חתונות שבהן לא מעסיקים חברת הגברה לאירועים והאורחים לא יכולים לשמוע בכלל מה החתן והכלה אומרים.
חשוב שהמיקרופונים שבהם משתמש הרב והזוג המתחתן יהיו מיקרופונים איכותיים אשר מתחברים למערכת הגברה להשכרה מקצועית. בעזרת טכנאי סאונד יהיה ניתן לחבר בצורה נוחה ואיכותית את המיקרופונים של טקס החופה למערכת ההגברה בכדי לקבל שמיעה בסאונד טוב לאורחים, כאשר גם מיקרופונים אלחוטיים זאת דרך נוחה מאוד לבצע זאת.
אל תיקחו סיכונים מבחינת ההגברה בטקס החופה, דאגו שיש לכם חברת הגברה לאירועים שאחראית על הנושא.

ניהול הגברה במהלך הריקודים

תקליטן חתונה יודע כיצד להזיז את האורחים וליצור רשימת שירים מקפיצה, אך אין לו את הידע המקצועי בתחום ההגברה. כתוצאה מכך, מומלץ שבחתונה שלכם יהיה טכנאי סאונד אשר ינהל את הגברת המוסיקה של התקליטן בהתאם לאקוסטיקה באולם ובהתאם לסוגי השירים השונים שינוגנו.
עוד בזאת, אם החלטתם להביא הרכב אומנים במקום תקליטן אז חובה עליכם להעסיק טכנאי סאונד עם ניסיון בניהול הגברה למופעים. ישנה מורכבות גבוהה מאוד בניהול הגברה להרכב זמרים ונגנים, לרבות בכל הנוגע לצמצום פידבק ולשמירה על איכות סאונד קבועה במהלך ההופעה.
בגלל שחלק הריקודים בחתונה הנו החלק הארי של האירוע, אתם צריכים לוודא שיש להם שליטה על איכות ההגברה בעזרתו של מומחה הגברה לאירועים.