קבלת הפנים היא חלק מאוד חשוב בכל חתונה, ולכן חשוב שהיא תעבור בצורה חלקה וטובה. מבחינת השכרת הגברה לקבלת הפנים, חשוב לבצע זאת בעזרת חברת הגברה לאירועים.

החתונה המודרנית מעניקה הרבה יותר כבוד לקבלת הפנים של המוזמנים בחתונה מאשר בחתונות בעבר. אם פעם קבלת הפנים הייתה קצרה והחופה הייתה מתחילה מוקדם בערב החתונה, כיום קבלת הפנים תופסת חלק גדול מזמן החתונה וכוללת הגשת מתאבנים שונים.
היום נהוג ברוב החתונות להנעים את זמנם של המוזמנים בקבלת הפנים עם מוסיקת רקע נעימה, ואף יש חתונות עם הופעת אומן בקבלת הפנים כגון כנר או פסנתרן.
כתוצאה מכך, חשוב שתעניקו תשומת לב למערכת ההגברה של אזור קבלת הפנים. מומלץ לדאוג לכך שההגברה של החתונה וחלק קבלת הפנים יתופעלו על ידי טכנאי סאונד עם ניסיון של הגברה לאירועים וחתונות.
חלק מהאולמות וגני האירועים מחזיקים במערכת הגברה לקבלת הפנים, אך במידה וזה לא המקרה שלכם ומתחם האירועים שלכם מאלץ אתכם להשכיר מערכת הגברה לאירועים, חשוב לפנות לחברת הגברה מנוסה.
למזלכם יש מספר מערכות הגברה להשכרה שאתם יכולים להשכיר לאזור קבלת הפנים, ובליווי מלא של טכנאי סאונד מנוסה אתם יכולים להוריד את הדאגה הזאת מהחתונה.
חברת גופר סאונד מציעה שירותי השכרת הגברה עם טכנאי סאונד מנוסה לקבלת פנים בחתונות.

השכרת ציוד הגברה לאירועים בגודל המתאים

השכרת מערכת הגברה לקבלת פנים תמיד מתחילה מהערכת גודל הציוד הנדרש להתקנה באזור קבלת הפנים. ככל שציוד ההגברה (בעיקר מגברים) גדול יותר, כך השמע שמוגבר דרך מערכת ההשכרה להגברה יהיה חזק יותר.
הערכת גודל מערכת ההגברה והציוד הנלווה ייגזר בעיקר משלושה גורמים עיקריים: גודל מתחם קבלת הפנים, כמות המוזמנים הצפויה והאקוסטיקה הייחודית במתחם קבלת הפנים.
מתחם גדול יותר עם מוזמנים רבים יותר יאלץ אתכם להשכיר ציוד הגברה רב יותר, זאת מכיוון שתדרשו לקבל יותר עוצמה ממערכת ההגברה על מנת לעטוף את גודל המתחם במוסיקה ולהתגבר על רעש הקהל.
נוסף על כך, האקוסטיקה של המתחם יכולה לבוא לרעתכם או לטובתכם. לדוגמה, ברוב החתונות קבלת הקהל מתקיימת בשטח פתוח ואז החתונה עוברת לאולם האירועים. באירועים כאלו האקוסטיקה של שטח פתוח מציבה אתגר גדול יותר מאשר האקוסטיקה באולם האירועים הסגור, מה שיצריך השקעה גדולה יותר של במערכת ההגברה לקבלת הפנים מאשר לחלק הריקודים בחתונה. אם המצב ההפוך, וקבלת הפנים מתקיימת באולם אירועים סגור עם אקוסטיקה טובה אז יש סיכוי שתוכלו לחסוך משמעותית על מערכת ההגברה של אזור קבלת הפנים.

מיקום ציוד ההגברה בשטח קבלת הפנים

העמדת ציוד הגברה הוא ללא ספק אחד הנושאים החשובים ביותר לקבלת איכות סאונד גבוהה, במיוחד כאשר מדובר על הופעה חיה במהלך קבלת פנים. זאת הסיבה למה לאירועים גדולים כמו חתונה תמיד מומלץ להשכיר חברה מנוסה של הגברה לאירועים.
ציוד הגברה להשכרה שלא יועמד נכונה במתחם קבלת הפנים לא יעניק איכות סאונד מקסימלית, ובהרבה מקרים יסבול מפידבק נוראי שיפריע לאורחים.
המגברים צריכים להיות ממוקמים מסביב לאזור קבלת הפנים כך שיעטפו בעזרת הסאונד את כל האזור מבלי ליצור חלקים עם סאונד חזק יתר על המידה או סאונד חלש מדי. עם זאת, יש גם לזכור שעוצמת הסאונד של המוזיקה בקבלת הפנים צריכה להוות מוסיקת רקע בלבד.
אם קבלת הפנים כוללת הופעה חיה של נגן, חשוב לא להעמיד מגברים בקרבת האמן והמיקרופונים הקולטים את סאונד כלי הנגינה – על מנת למנוע פידבק.
נוסף על כך, חשוב גם לציין שמיקום נבון של המגברים על ידי טכנאי הסאונד יכול למנוע הוצאה מיותרת על ציוד הגברה להשכרה רב מדי.