הגברה הוא נושא חשוב מאוד בכל אירוע גדול, ולכן, מומלץ שהוא יבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואמינים. עליכם לשאול חברת הגברה לאירועים מספר שאלות לפני חתימת חוזה.

כאשר אתם עורכים אירוע, בין אם מדובר על חתונה או בין אם מדובר על הופעה של אומן, אתם רוצים כמובן לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בענף האירועים. אתם רוצים להעסיק חברת קייטרינג מנוסה, תקליטן חתונה איכותי וגם כמובן חברת הגברה לאירועים מקצועית.
על מנת למצוא את אנשי המקצוע הנכונים עליכם לבצע סקר שוק מול מספר אנשי מקצוע וחברות שונות בתחום האירועים, כאשר בנושא ההגברה מומלץ לשאול את נציגי חברת ההגברה את השאלות הבאות:

1. מהו הניסיון שלכם בניהול מערך הגברה לאירועים דומים?

בחירה נכונה של מערכת הגברה להשכרה והתקנתו של ציוד הגברה להשכרה במתחם אירועים מתבסס הרבה על ניסיון בהפעלת מערכות הגברה לאירועים.
לכן, אתם רוצים שטכנאי הסאונד אשר ינהל עבורכם את מערך ההגברה באירוע יהיה בעל ניסיון רב שנים באירועים דומים.
למשל, אם אתם מארגנים טקס אשר יכלול הרכב מוסיקלי, חשוב שחברת ההגברה תשלח טכנאי סאונד עם ניסיון בניהול הגברה לטקסים עם הרכבים מוסיקליים.

2. האם ביצעתם בעבר הגברה במתחם האירוע?

הרבה מאיכות ההגברה באירוע תלויה בהתאמה של מערכת ההגברה והציוד הנלווה למתחם האירועים, הן מבחינת דרישות מיקום ציוד ההגברה והן מבחינת ההתאמה לייחודיות האקוסטיקה במתחם.
אם חברת ההגברה ניהלה הגברה של אירועים במקום שבו נערך האירוע, לא משנה אם זה אולם אירועים או שטח פתוח, זה יתרון משמעותי עבורכם וכדאי להעסיק את חברת הגברה זו.

3. האם אתם יכולים לספק המלצות מלקוחות קודמים?

אחת הדרכים הבטוחות להבטיח שאתם שוכרים את שירותיה של חברת הגברה לאירועים אמינה היא דרך קבלת חוות דעת מלקוחות קודמים של החברה.
המלצות של לקוחות ששכרו את שירותיה של חברת ההגברה בעבר יכולים להעניק לכם ראש שקט שאתם שוכרים את האנשים המתאימים.
כמובן שאם אתם יכולים להגיע מבעוד מועד לטכנאי סאונד המתמחה בניהול הגברה לאירועים דרך מכרים זה עדיף.

4. האם אתם יכולים להיות זמינים בתאריך האירוע שלי?

לאחר שאנו קיבלנו את כל ההוכחות לכך שחברת ההגברה היא החברה המתאימה לאירוע שלנו, חשוב לוודא שהם יכולים להיות זמינים כנדרש ביום האירוע שלנו.
אם החברה לא יכולה לשלוח לנו מערכות הגברה להשכרה עבור האירוע בגלל שהיא כבר מטפלת באירועים אחרים באותו יום, אז אנו לא יכולים לעבוד איתה.
נוסף על כך, מומלץ לוודא שהחברה יכולה להיות זמינה בשעות הנדרשות ביום האירוע ואין לה עוד אירועים שהיא מבצעת מוקדם יותר שיכולים לעכב את הגעת טכנאי הסאונד להתקנת ציוד ההגברה.

5. מהן עלויות השכרת ציוד ההגברה?

לפני שסוגרים על הסכם עבודה עם חברת הגברה לאירועים חשוב לקבל הצעת מחיר מלאה על ניהול ההגברה באירוע.
חשוב להבין בדיוק מהן כל עלויות השכרת ציוד הגברה שדורשת החברה, ולבחון האם ישנן עלויות נלוות להשכרת הציוד כגון עלות התקנה, עלות שינוע של מערכת הגברה, עלות טיפול של טכנאי סאונד וכו'.

6. האם החברה יכולה להציע שירותים נוספים

כדאי לדעת שבהרבה מקרים חברת הגברה לאירועים מציעה עוד שירותים בתחום המוסיקה לאירועים כגון הרכבים למופעים, רקדניות, כנר לחתונה, תקליטן חתונה ועוד.
אם אתם זקוקים לשירותים נוספים בתחום המוסיקה לאירועים מעבר להגברה, חשוב לברר האם החברה מציעה שירותים נוספים.
ברוב המקרים תוכלו לחסוך כסף על שירותי ההגברה של החברה דרך עסקת חבילה של הגברה לאירועים עם שירותי בידור נוספים.

7. האם ניתן לקבל ייעוץ לגבי תכנון האירוע?

חשוב לזכור שהנציגים של חברות הגברה לאירועים הם אנשי מקצוע מנוסים מאוד בתחום ההגברה בפרט, ובתחום האירועים בכללי. כלומר, הם יכולים להעניק לכם מהניסיון שלהם בתכנון אירועים גדולים.
מומלץ בשלב זה לבקש מאנשי המקצוע של חברת ההגברה ייעוץ לגבי תכנון האירוע. יכול מאוד להיות שיהיו להם מספר המלצות עבורכם לתכנון נכון יותר של האירוע.