כדי שהחתונה שלכם לא תסבול מסאונד גרוע במהלך טקס החופה וחלק הריקודים אתם צריכים להשכיר טכנאי הגברה לאירועים להתקנה וביקורת על ההגברה לחתונה ולדעת את הטיפים חשובים הבאים.

הרבה זוגות מאורסים שוכחים לפעמים לתת למערכת ההגברה של החתונה את הכבוד המגיע לה בחשיבות שלה לחתונה מוצלחת. הרי הכלה כמובן תדאג למדוד כמה שיותר שמלות כלה עד שהיא תמצא את השמלה המושלמת עבורה בעוד שהחתן יתכנן בקפידה את מסיבת הרווקים שלו, אך מה לגבי השכרת מערכת הגברה לאירועים איכותית?

בדרך כלל הזוגות לא יבינו את החשיבות של השכרת הגברה איכותית עד שהתקליטן מפעיל מוסיקה בתחילת החתונה והסאונד לא נשמע כל כך טוב, אבל אז כבר מאוחר מדי. חשוב להפנים שאיכות הסאונד בחתונה צריכה להיות חשובה לכם באותה רמה כמו איכות המנות המוגשות בחתונה או עיצוב אולם האירועים. אז הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לדאוג לכך שהסאונד בחתונה שלכם לא יהרוס את האירוע.

1. מעסיקים חברת הגברה לאירועים

כמו שאתם דואגים להעסיק חברת קייטרינג מנוסה להגשה של המנות באירוע שלכם, כך גם כדאי לכם להעסיק חברת הגברה לאירועים מנוסה שתעריך את צרכי ההגברה שלכם ותתקין את מערכת ההגברה המתאימה ביותר. כאשר יש לכם טכנאי סאונד מנוסה שמתקין את המערכת ומפקח על איכות הסאונד במהלך החתונה אתם יכולים להוריד דאגה מליבכם.

2. משקיעים במערכת הגברה איכותית

הגברה איכותית לחתונה תלויה רבות באיכות מערכת ההגברה, כלומר שככל שתשקיעו בהשכרת מערכת הגברה טובה יותר כך הסאונד שתקבלו בחתונה יהיה איכותי יותר. מערכות הגברה הן מערכות אלקטרוניות אשר הניקיון של הסאונד תלוי רבות ברמת הרכיבים האלקטרוניים שלהן, אז כדאי להשקיע בטוב ביותר.

3. דואגים להשתמש נכונה במיקרופונים

מיקרופונים הם חיוניים בכדי שכל האורחים בחתונה יוכלו לשמוע את הרב והזוג המתחתן במהלך טקס החופה. דאגו להשתמש נכונה במיקרופונים בכדי שכל האורחים ישמעו אתכם. זה אומר לדבר ברור אל המיקרופון אשר ממוקם בזווית ישרה עם הסנטר ולא קרוב מדי לפה.

4. דואגים לסנכרון סאונד עם וידאו מבעוד מועד

אם הכנתם קליפ וידאו שינוגן במהלך החתונה חשוב לוודא מראש שיש סנכרון מלא בין פלט וידאו לאודיו. הרבה פעמים אין קשר תקין בין מערכת ההגברה למסך וידאו, מה שיכול ליצור חוסר סנכרון, אז כדאי לעשות בדיקה לפני על מנת לתקן זאת.

5. הופעה חיה מחייבת הגברה מותאמת

במידה במהלך החתונה תהיה הופעה חיה של זמר או נגן אתם חייבים לדאוג להגברה מותאמת עבור ההופעה החיה. לא כל ציוד השכרה לאירועים מתאים בצורה מושלמת לכלי נגינה או סגנון שירה מסוים ולכן אתם צריכים את עזרתו של טכנאי סאונד בהתקנת מיקסר הגברה.

6. מערכת הגברה גדולה לחתונה בשטח פתוח

חתונה הנערכת בגן אירועים פתוח או בטבע חייבת להשתמש במערכת הגברה גדולה במיוחד על מנת לכפר על בריחת הסאונד, הסאונד בורח למעלה במקומות פתוחים ואז הוא נשמע חלש יותר. במתחמי חתונה כאלו אתם צריכים לבקש מחברת ההגברה להביא ציוד הגברה נוסף בכדי לחזק את הסאונד.

7. בדיקת סאונד לפני החתונה

אסור לשכוח לעשות בדיקת סאונד במתחם האירוע לפני החתונה, מומלץ לפחות כמה שעות לפני החתונה, על מנת לוודא שהסאונד המתקבל דרך המיקרופונים ועמדת התקליטן נקי. הרבה פעמים יהיה צורך לבצע מספר התאמות במערכת ההגברה, דרך מיקום מחדש של המגברים או תכנות של מיקסר ההגברה, עד לקבלת סאונד טוב. אל דאגה, עניין זה לא לוקח הרבה זמן בידיו של טכנאי סאונד מנוסה.

8. היו מוכנים לרע מכל

אחד האסונות הגדולים ביותר שיכולים לקרות לכם בחתונה היא שתהיה בעיה רצינית עם הסאונד. אתם צריכים להיות מוכנים לרע מכל ולדאוג שיהיו לכם גיבוי של מגברים, חוטים ומערכת פיקוד הגברה לכל צרה.